انواع ظروف میناكاری اصفهان

نویسنده :آرزو افشار
تاریخ:جمعه 23 آبان 1399-10:21 ق.ظ

ظروف میناكاری اصفهان یكی از بهترین هایی است كه شما می توانید در منزل و محل كار خود از آن ها استفاده كنید. شركت صنایع دستی بازار مینا در تولید و عرضه این ظروف تجربه و تخصص لازم را دارد و تا به حال محصولات ارزشمندی را تولید و عرضه كرده كه بسیاری از مردم از آن ها استقبال كرده اند.
هنر میناكاری در ظروف تجلی پیدا كرده و نمایان می شود. از ظروف میناكاری می توان به بشقاب و گلدان اشاره كرد كه امروزه در هر منزلی كه به این هنر ارزش قائل است یافت می شود. بشقاب و كاسه های میناكاری به فراوانی در این منازلی كه اهالی آن برای این هنر ارزش قائل هستند یافت می شود. از سایر ظروف می توان به آجیل خوری، پسته خوری، سرویس چای خوری، گز خوری تنگ و كشكول اشاره كرد كه به واقع زیبا و جذاب هستند. تنوع ظروف میناكاری موجب شده كه رضایت خریداران و مشتریان برآورده شود.

ظروف میناکاری

ظروف میناكاری اصفهان
شاید بتوان گفت كه در واقع نمی توان برای این محصولات این هنر قیمتی را تعیین كرد ولی بخاطر این كه درآمد خیلی از افرادی كه در این كارگاه ها كار می كنند از این روش است به همین دلیل براساس عواملی مانند قیمت مواد اولیه، هزینه بالاسری، هزینه نگهداری تجهیزات و هزینه های جاری كارگاه، قیمت محصولات میناكاری مشخص می شود. شما می توانید ظروف دلخواه خود را از فروشگاه بازار مینا خریداری كنید و كلیه قیمت ها مناسب بوده و همه اقشار جامعه با هر توان مالی می توانند ظرف مورد علاقه خود را خریداری كنند. 

فروش ظروف میناكاری
قیمت ظروف میناكاری اصفهان بالا است به دلیل این كه اصالت این هنر به شهر اصفهان بر می گردد و محصولات میناكاری اصفهان در مقایسه با سایر شهرهای كشور مانند زنجان، كرمان، شیراز در حد انبوهی تولید می شود. بشقاب و كاسه های میناكاری یكی از متداول ترین ظروفی هستند كه در هر آشپزخانه منزلی كه به این هنر ارزش قائل است یافت می شود. قیمت این ظروف مناسب هستند و چندان هم گران نیستند و توجه كنید كه شما برای محصولی قیمت پرداخت می كنید كه ساده نبوده و كاملا ارزشمند است. 

ظروف میناکاری

ظروف میناكاری
از سایر ظروف می توان به آجیل خوری، پسته خوری، سرویس چای خوری و كشكول قلمزنی، گزخوری، تنگ و میوه خوری اشاره كرد كه بسیار بی نظیر هستند و شركت صنایع دستی بازار مینا همگی این ظروف را تولید و عرضه می كند و روی سطح بیرونی این ظروف، طرح ها و الگوهای خاص و ظریفی طراحی شده كه نگاه هر بیننده ای را می دزد و باعث می شود كه دقایقی را به تماشای این ظروف میناكاری مشغول شود. ظروف میناكاری نمود ظرافت هنر اصیل ایرانی است.

گلدان میناكاری
اگر تصور كنید كه داخل این چنین گلدان هایی،با گل های طبیعی یا مصنوعی بیارایید، منزل و محل كار زیبا و دلپسندی خواهید داشت. گلدان های میناكاری و سایر ظروف مانند آجیل و سرویس چای خوری واقعا طرح های بی نظیری دارند. شما می توانید آب شرب خود را به داخل تنگ میناكاری شده بریزید و این ظرف را برای دكوراسیون استفاده نكنید.  

ظروف میناكاری اصفهان یكی از بهترین هایی است كه شما می توانید در منزل و محل كار خود از آن ها استفاده كنید. شركت صنایع دستی بازار مینا در تولید و عرضه این ظروف تجربه و تخصص لازم را دارد و تا به حال محصولات ارزشمندی را تولید و عرضه كرده كه بسیاری از مردم از آن ها استقبال كرده اند و به همین دلیل هر روزه این چنین محصولاتی تولید می شود. 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.